מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8423377

ארונות הם בין פריטי הריהוט הפונקציונאליים ביותר שקיימים. מטרתם העיקרית הינה לאפשר לנו לאחסן דברים באופן נוח וקל ככל הניתן. מסיבה זו, בבואנו לבחור ארון, יש לתת את הדעת על השימושים העיקריים שנעשה בו, המיקום שבו אנו מתכננים להניח אותו ולא פחות חשוב מכל אלה – העיצוב של הארון. לפניכם כמה דברים שלא כדאי לפספס בעת רכישת ארונות בצפון.

זכרו: פונקציונאליות היא הסיבה שלשמה התכנסנו
לעיתים קרובות, כאשר אנשים רוכשים ארונות בצפון ובמקומות אחרים בארץ, הם נוטים להתבלבל בשל המבחר העצום הקיים בחנויות ולבחור בארון שנראה להם "הכי יפה". על אף שמדובר בפרמטר חשוב, יש לזכור את המטרה העיקרית אשר לשמה אנו קונים את הארון. בראש ובראשונה, מטרתו של הארון הינה פונקציונאליות – בדרך כלל, הארון יהווה פתרון אחסון כלשהו. לכן, בעת בחירת הארון, יש לתת את הדעת קודם כל על החלוקה הקיימת בו, גודלו של הארון וכדומה. כמו-כן, מומלץ להתקין מפיצי ריח לארון למניעת ריחות לא נעימים.

מיקום זה הכל בחיים
בעת רכישת ארונות בצפון, יש לקחת בחשבון את המיקום שבו נרצה להניח את הארון. לפני הכל, יש למדוד את האזור בו נרצה למקם את הארון ולרשום לעצמנו את הגודל, כך שלא נקנה ארון גדול או קטן מדיי, אלא נוכל להתאים את הארון באופן האידיאלי לבית.

אל תשכחו את העיצוב
עיצוב הוא פרמטר שלכאורה נראה שולי, אך כאשר אנו מוסיפים לבית פריט ריהוט כלשהו אשר אינו מתכתב עם שאר העיצוב הבית, העניין עשוי להרוס את ההרמוניה העיצובית הקיימת בבית, והארון עלול לבלוט (ולא בהכרח באופן בו נרצה שיבלוט). לכן, טרם רכישת הארון, יש להבין מהו הסגנון העיצובי שבו מתאפיין הבית שלנו, להחליט על פלטת צבעים שתתאים לזו הקיימת ועל עיצוב שישלים את מראה הבית ויחמיא לו.

ארונות בצפון

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8423377