מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8423377

סלון הבית מהווה במרבית המקרים חדר האירוח של הבית. ככזה, הסלון לרוב ימוקם במרכז הבית, והוא יהיה הדבר הראשון שאותו אנשים יראו כאשר הם יבקרו אצלנו, והדבר הראשון שאנחנו נראה בעת הכניסה לבית. מסיבות אלה ועוד, למראה הסלון, עיצובו ומיקומו קיימת חשיבות מכרעת. במרבית המקרים, מראה הסלון הוא זה שייתן את הטון למראה ועיצוב שאר הבית, ומסיבה זו – אין להקל ראש בנראות הסלון. בדיוק מסיבה זו, הכנו עבורכם מדריך עם כל מה שצריך לדעת בנוגע לסלונים בצפון.

כיצד כדאי לעצב סלונים בצפון?
סלונים בצפון, או בכל מקום אחר בארץ, צריכים להיות מעוצבים באופן עדין, אך גם כזה שמושך את העין. בעוד ששאר החללים והאזורים בבית ישתלבו עם מראה הבית הכולל, הרי שבסלון רצוי לשלב מעין טאצ' מיוחד, משהו מעט שונה, שייחד אותו ביחס לשאר החדרים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בדמות קיר בצבע שונה, ספה או רהיט מיוחדים וכדומה. חשוב לזכור כי בכל מקרה, הסלון הינו חלק מהותי ואינטגרלי מהבית, ועל כן – עליו להתאים לשאר עיצוב הבית ולהחמיא לו.

על מה יש לתת את הדעת בעת רכישת סלונים בצפון?
בעת רכישת סלונים בצפון, חשוב מאוד לתת את הדעת על הפרמטרים הבאים:
• הסגנון העיצובי של הבית – למשל, אם הבית שלנו מעוצב בסגנון כפרי, רצוי מאוד שלא לרכוש סלון בעיצוב מודרני. יש להתאים את עיצוב הסלון לשאר עיצוב הבית.
• החומרים מהם עשויים הרהיטים – פרט לעובדה שעל החומרים להיות איכותיים ועמידים, עליהם גם להתאים למראה הכולל של הסלון ולהיות אחידים יחסית. כלומר, רצוי שלא לשלב חומרים שונים מאוד אחד מהשני, שכן השילוב הזה עלול להיראות מוזר (לדוגמא: כיסאות פלסטיק לצד כיסאות עץ).
• הצבע – כמובן שניתן לשלב בין צבעים שונים ולשחק עם העניין, אך עם זאת, יש לדאוג שהגוונים יתאימו אחד לשני וישלימו אחד את השני, על מנת שלא ליצור דיסוננס גדול מדיי.

סלונים בצפון

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8423377